Poradenství

K harmonickému vzhledu a vyniknutí přirozené krásy patří správný, dokonale nanesený make-up. Make-up musí harmonizovat s vaším barevným projevem a oblečením – je to finální faktor, který z vás vykouzlí atraktivní sebevědomou osobnost. Některé ženy namítají, že líčení zabere příliš času. Přesvědčím vás, že skvěle vypadat můžete už za 10 minut.

Udělejte si z líčení svého koníčka!

Na náš osobní zjev, vystupování i projev, na náš image je kladen stále větší důraz. Dnešní doba se vyznačuje rychlým tempem, neustále se na nás valí obrovské množství informací, více cestujeme, měníme zaměstnání, stěhujeme a to vše nás nutí se častěji prezentovat, představovat novým lidem v novém prostředí. Naše předchozí pracovní úspěchy, dobré výsledky a pověst se stanou minulostí a my začínáme odznovu.

Musíme přesvědčit, že jsme přesně takoví, za jaké chceme být považováni.

A považováni jsme podle vzhledu a chování, podle image. Image o vás prozradí vše dřív, než stačíte pronést jediné slovo a dostanete šanci cokoliv dokázat. Na image záleží!

Jsme hodnoceni podle vzhledu, ať se nám to líbí nebo ne.

Statistika praví, že naše hodnocení druhých závisí z 55 % na tom, jak vypadají a jednají, z 38 % na jejich projevu, jak mluví a pouze 7 % na obsahu toho, co říkají. Správný image vám pomůže udělat z tohoto faktu výhodu.

Jedna z definic krásy zní: Vlastnost působící potěšení očím a jiným smyslům. Dopřejte si prožitek krásy, potěšení zraku a smyslů správným a harmonickým používáním barev, látek a vzorů. Zkombinujte tyto tři faktory a maximálně využijte skrytý potenciál své osobnosti. Zapomeňte na modelky a idoly a pořádně se podívejte do zrcadla. Cílem je objevit a zdůraznit v sobě krásu a půvab, který je ve vás.

Vytvořte si harmonický a osobitý image.