Líčení

  • Denní – pro denní příležitosti, do zaměstnání apod.
  • Večerní (slavnostní) – pro zvláštní příležitosti – plesy, firemní večírky.
  • Svatební – líčení na svatbu, budoucím nevěstám radím udělat zkoušku líčení před svatbou.
  • Foto-make up – make-up pro profesionální fotografie, videa, na přehlídkové molo,..

Základem dokonalého make-upu je zářivá a zdravá pleť. NaučímeVás jak pečovat o svou pleť, společně vybereme nejvhodnější líčení, které podtrhne krásu Vašeho obličeje a nebo zakryje drobné nedokonalosti pleti. Krok za krokem Vás povedu a vše Vám poradím tak, aby jste již neměla problém se sama nalíčit.

Víte, že make-up je nejlepší ochrana před sluncem? Dávno pryč jsou doby, kdy byl make-up považován za nepřítele pleti. Předsudky, že ucpává póry a zanáší pleť jsou již zažehnány. Samozřejmě za předpokladu, že s ním nespíme :-). Výsledky ukázaly, že ženy, které pravidelně používají make-up mají pleť v lepším stavu než ženy, které ho nepoužívají.

Používám kosmetické přípravky INGLOT a Stage Line

Denní líčení

Denní líčení by mělo působit přirozeně a harmonicky. Ukáži Vám, jak se přirozeně a vkusně nalíčit do zaměstnání, školy nebo jen tak, pro volný čas.

Večerní líčení

Jsou momenty, kdy budete chtít zazářit na party, plesích, maturitních večírcích, setkání po letech, firemních oslavách.Pro tyto příležitosti Vám ráda vytvořím slavnostní make-up, který mohu doplnit třpytkami, kamínky, lepením řas apod… Večerní líčení je výraznější, používají se sytější a výraznější tóny barev, je důležité dbát na celkové sladění vzhledu (šaty, účes, doplňky).

Svatební líčení

Líčení na svatbu má svá pravidla. Make-up musí působit přirozeně, zároveň musí být dostatečně výrazný, aby byl krásný na fotografiích a vydržel celý den nápor emocí. Celé svatební líčení by mělo ladit s barvou vlasů, účesem a svatební kyticí. Doporučuji objednání líčení na svatbu minimálně dva měsíce předem. Zkoušku líčení uskutečníme buď v salonu nebo u vás a v den svatby přijedu k vám domů. Budoucím nevěstám nabízím studiovou zkoušku + líčení ve svatební den- v případě zájmu i v pohodlí jejich domova. Nosíte-li brýle, přizpůsobíme typ a barvu líčení tak, aby Vaše oči v brýlích působily přirozeně.

Fotomakeup

O Vaši pleť se postará kvalitní dekorativní kosmetika.