ultrazvuk a ultrazvuková špachtle

Ošetření pleti ultrazvukováou špachtlí

Čištění pleti ultrazvukovou špachtlí neboli škrabkou je už součástí každého moderního studia. Používám ji při každém čištění pleti, jelikož je to pro pleť šetrnější a bezbolestná procedura. Je vhodná také na citlivou pleť, kde se praskají kapiláry tzv. kuperóza. Po ošetření není pleť červená, nateklá a nejsou na ní pohmožděninky jako, když se v dřívejší době muselo ručně hodně čistit zanesená pleť.Ultrazvuková špachle funguje na vysokofrekfenční vibraci, kde vodivost a zkluznost poskytuje speciální gel, tím se uvolní ucpané póry, nečistoty ve formě černých teček a odstraní se odumřelé kožní buňky. Touto mikromasáží se také projasní pleť. Každá zákaznice si toto čištění zamiluje.

Špachtle Je přístroj k bezbolestnému, neagresivnímu a vůbec nejšetrnějšímu kosmetickému ošetření pleti. Využívá zvukový signál (velmi vysoký tón, pro člověka téměř neslyšitelný a zcela bezpečný). Je výborným spojencem pro ty, kteří chtějí získat nejvyšší prospěch z každého profesionálního ošetření. Tento přístroj nabízí využití několika funkcí.

Průběh ošetření ultrazvukovou špachtlí:

Při první funkci využívá exfoliace – odstranění odumřelých kožních buněk. Dochází k výraznému rozzáření pleti, detoxikaci a navíc částečné redukci melaninu ( pigmentového barviva ), kdy se sjednotí odstín pleti.

Při druhé funkci šetrným způsobem hloubkově čistí pleť, emulguje přebytečný maz a uvolňuje ucpané póry.

Při třetí funkci využíváme ionizace s kladným či záporným pólem.Podporuje zapracování aktivních látek přímo do buněk pokožky. Zvyšuje prokrvení a aktivuje kolagenní vlákna, dochází k redukci vrásek a zpevnění pokožky.

Těmito metodami můžeme řešit významné problémy našich klientek, především obtížně řešitelné zklidnění podrážděné pleti, akné, zlepšení stavu kuperózy (rozšířených žilek), lifting pleti a intenzivní hydratace. Úspěchy ultrazvukové špachtle

Díky tomuto přístroji se stává kosmetické ošetření mnohem příjemnější s výrazným viditelným efektem. Již se nemusíte obávat, že po kosmetickém ošetření budete odcházet s podřážděnou a začervenalou, tzv. flekatou pletí. Vaše pleť bude naopak vypadat zdravě, svěže a rozzářeně.

Plynulý ultrazvuk naprosto šetrně, bezbolestně a přitom účinně zbaví Vaši pleť odumřelých buněk, kožní maz, komedomy a nečistoty v pleti rozptýlí na snadno odstranitelnou emulzi a tak pleť hloubkově vyčistí.

Ultrazvuková pulzní mikromasáž a ionizace zlepší metabolismus kůž, bojuje účinně se stárnutím pleti a předchází mu. Zlepšuje svalový tonus obličejových svalů, takže se zpevní kontury obličeje. Dokáže přenést do hloubky Vaší pokožky účinná aktivní séra a zvýší jejich účinnost. Obnovuje správné pH pokožky a má antibakteriální účinek. Zanechává ihned po ošetření pleť hebkou, hladkou a vypnutou.

Dle zvoleného programu jej lze použít pro všechny typy pleti, i problematické.

Je vhodný pro pravidelné ošetřování stejně tak jako pro ošetření těsně před společenskou událostí k okamžitému viditelnému efektu /s využitím aktivního séra/