Manikúra

 

Péče o ruce a nehty:

Pečuji o pěstěný a zdravý vzhled nehtů a rukou. Provádím manikúru, p-shine, lakování a zdobení, shellack. Nabízím i luxusní ošetření rukou včetně peelingu, ošetření loktů, masáže rukou, parafínového zábalu a masky na ruce. Ošetření rukou a manikúra jsou vhodné i muže.

Manikúra

Při klasické manikúře se provádí úprava tvaru nehtů- pilování, změkčování kůžičky oleji, čištění a odstraňování nahromadělé rohoviny v okolí nehtu a další postupy které vedou k pěstěnému a upravenému vzhedu rukou.

 

P.Shine Japonská manikúra P-Shine

Je ryze přírodní metoda pro zpevnění přírodních nehtů. Principem je zalešťování pasty obsahující včelí vosk, mateří kašičku a křemičité hlinky, Principem je zalešťování pasty obsahující včelí vosk, mateří kašičku a křemičité hlinky, které se těží v japonském moři a následné doleštění nehtovým pudrem. které se těží v japonském moři a následné doleštění nehtovým pudrem. Tuto japonskou manikúru oceníte, pokud máte rozštěpené, lámavé nebo pomalu rostoucí nehty. P-Shine totiž na nehtech vytvoří ochranou vrstvu, která je pak průběžně vyživuje. Při leštění se rovněž prokrví nehtová ploténka. Je to starobylá japonská metoda péče o nehty, dnes už známá po celém světě. Tato metoda zajišťuje rychlejší růst, regeneraci a pevnost nehtů. Výsledek je patrný již po první aplikaci, nehty se lesknou a působí zdravě. Pánové pozor: Tato metoda péče o nehty je ve světě u mužů nejoblíbenější.

Zdobení nehtů

Je dvojího typu. Na nehet se lepí různé kamínky a ozdoby, nebo tak zvaný „nail art“, kdy se na nehet malují různé ornamenty či obrázky.