PAYOT Paris

                                 

Pracuji s francouzskou kosmetikou – PAYOT Paris

 Pate-grise

Značku Payot založila v roce 1920 lékařka Nadia Gregoria Payot. Tuto mimořádně talentovanou ženu velmi ovlivnilo její setkání se slavnou ruskou balerínou Annou Pavlovou, která ve svých osmatřiceti letech měla nádherné tělo, avšak ztrhaný a vrásčitý obličej. Díky tomu si Nadia uvědomila, že na kvalitu pleti má velký vliv i používání svalů a vymyslela účinnou tzv. obličejovou gymnastiku. Nadia kromě řady kosmetických přípravků navrhla rovněž nové způsoby jejich nanášení a navíc stála u zrodu procedur jako chromoterapie či balneoterapie. Není se co divit, že její salon krásy na 10, rue de Castiglione si získal světový věhlas a poptávka po Payot byla obrovská. V této souvislosti zmiňme například legendární pastu proti akné Pâte Grise nebo odličovací a čisticí mléko Golden Rays. Kosmetika Payot je vyráběna z přírodních ingrediencí a v kombinaci se speciální aplikační metodou, která umožní buňkám lépe absorbovat aktivní látky, s vaší kůží dokážou doslova zázraky. Všechny produkty Payot samozřejmě procházejí přísnými dermatologickými zkouškami a mohou je bez obav používat i alergici. Značka PAYOT jistě zaujme všechny jedince, kteří touží mít krásnou a mladě vypadající pleť, shánějí kvalitní hypoalergenní kosmetiku za rozumnou cenu nebo se chtějí zbavit akné či jiných kožních problémů.

 V roce 1913 se jako první žena své generace stala lékařkou a záhy se rozhodla vložit své odborné lékařské znalosti do služeb ženské krásy a která se svými zkušenostmi postupně způsobila doslova převrat ve světě kosmetiky a lázeňství.

Jestliže si lidské tělo může díky cvičení uchovat pružnost a svěžest, proč by totéž nemohlo platit i o obličeji? Jako jedna z prvních pochopila, že žena je krásná, pokud se dobře cítí ve svém těle.

Vytvořila obličejovou gymnastiku působící léčebně a zároveň preventivně, kterou učila své klientky. Nechala se inspirovat taneční choreografií a v roce 1920 vytvořila proslulou techniku modelace obličeje pomocí 42 pohybů, která do dnešních dnů zůstává vizitkou veškeré profesionální péče firmy Payot. Je to je exkluzivní francouzská značka s tradicí, kterou v roce 1927 založila lékařka Nadia Gregoria Payot,  Dr. Nadia Gregoria Payot se narodila v Oděse v roce 1887. V roce 1913 se vdala za inženýra chemie Ing. Edmonda Payot a později společně založili laboratoře PAYOT. Tyto laboratoře fungují dodnes a mohou se pyšnit vynikajícími výsledky ve vyhledávání nových účinných látek přírodního původu. Důkazem je neustále inovovaný sortiment výrobků PAYOT a počet patentů v nich. V roce 1918, během pobytu v New Yorku, poznala svět prvních kosmetických salónů a zjistila, že zachování krásy se stává základní potřebou současné společnosti. Roku 1920 se Dr. Nadia Payot usadila v Paříži. Tady začala postupně své nápady realizovat v praxi a vyvinula zde své první přípravky. Měly okamžitý úspěch. Důležité bylo, aby ženy pochopily jednoduchou rutinu, která je základem péče o pokožku: čištění, tonizace, ošetření. Její metodu brzy převzala většina hlavních značek. V roce 1927 otevřela prestižní INSTITUT PAYOT v čísle 10 pařížské Rue de Castiglione. V roce 1947 založila Soukromou školu krásy, kde vychovala několik generací kosmetiček. V 50. létech dr. PAYOT cestovala po celém světě a přednášela o dosažení vnitřní harmonie také díky vnější péči o celé tělo, Nadia Payot, nám zanechala své know-how, velkorysost, odbornost  a odhodlání pečovat o zdraví a štěstí žen.

Exkluzivní značka PAYOT je známá pro své čisté přírodní látky.Produkty nejsou testovány na zvířatech a kosmetika je hypoalergenní (vhodná i pro alergiky). PAYOT má mezinárodní renomé a stále si zachovává jedinečnou filozofii Dr. Nadi Payot, která harmonizuje nejen tělo, ale i duši. Byliny, rostliny a minerály jsou základem obsahu produktu a svým biologickým a fyziologickým působením spolu s aktivními látkami tvoří produkty výhradně přírodní. PAYOT Paris je francouzská profesionální kosmetika, která respektuje nejen typ pleti, ale i její okamžitý stav. Tato kosmetika patří už léta ve světe k exkluzivním značkám, a to nejen díky postavení na žebříčku světových salonních kosmetických značek, ale především díky kvalitě a účinkům kosmetiky a výrobků samotných, jež jsou na přírodní bázi v kombinaci s nejmodernější technologií.

Exkluzivní značka PAYOT se požívá v luxusních kosmetických a SPA salonech v 66 ti zemích světa na nejprestižnějších místech viz. www.payot.com