Kosmetika

                           

 Péče o pleť je v dnešní době velmi důležitá, je čím dál více zatěžována vnějšími vlivy jako je znečištěné ovzduší, smog, UV záření a stres. Péče o pokožku by se proto měla stát nedílnou součástí našeho života. Profesionální ošetření je vhodné zhruba jednou za měsíc. Je-li však pokožka po dlouhodobém stresu ochablá a “zašedlá” je vynikajícím pomocníkem například kolagenová kůra, která může být aplikována dle stavu pleti i 2x týdně. Výsledek sám o sobě podtrhuje klid, příjemná hudba, ale hlavně “částečné vypnutí organismu” při relaxační masáži. Každé takové hýčkání přispívá ke zklidnění našeho těla i duše.

Kosmetika odstraňuje stopy stárnutí, únavy, stresu a podporuje harmonický vzhled pleti. Masáže zvyšují účinnost aplikovaných produktů, navozují stav hluboké relaxace, revitalizace organismus a obnovní energie. Příznivě působí na fyzický i duševní stav klienta a eliminuje toxické látky z organismu.

Smysly ovlivňuje: svojí delikátní parfemací, která dává pocit klinické čistoty, sametovým povrchem pleti

Každá návštěva salonu by měla být v první řadě příjemná. Největší důraz je kladen na bezpečnost a pohodlí spotřebitelky. Produkty jsou dermatologicky testované, nedráždivé, nekomedomické a nejsou testované na zvířatech.

Při první seznamovací návštěvě klientce v krátkosti představím kosmetiku a provedou diagnostiku pleti a podle diagnózy pleti pokračuji v potřebné péči. Provádím základní, i vysoce speciální ošetření obličeje, krku a dekoltu. Ošetřuji všechny typy pleti i pleť velmi citlivou nebo trpící projevy akné. Speciální druhy ošetření jsou zaměřeny na podporu přirozených, ale s postupujícím věkem slábnoucích dějů v pleti – na regeneraci, stimulaci a detoxikaci, výsledky jsou překvapivé, viditelné ihned. Každému klientovi sestavuji individuální ošetřovací program. Používám špičkové kosmetické přípravky PAYOT, FORLIFE a MADAGA, INGLOT a STAGE-LINE.. Mými klienty jsou nejen ženy, ale i muži a dospívající mládež. Přípravky na domácí ošetření Vám ráda pomůžu vybrat s ohledem na potřeby Vaší pleti.

PAYOT má svou řadu přípravků i pro muže, neboť i muži potřebují pečovat o svou pleť. Kosmetické ošetření spolu s masáží obličeje či masáž těla jim poskytne uvolnění po pracovním vypětí. Čistá pleť a dobře vypadající ruce se pro ně stávají nutnou nezbytností. Aby masáž splnila to, co se od ní očekává, musí být tvář před ošetřením hladce oholena.

Jestliže Vás trápí pleť problematická a akné, také zde je řešení. Velmi účinné složení řady Purete spolu s vhodně zvoleným ošetřujícím programem přispívá k projasnění a pročištění zanešené pleti. Výsledky jsou více než uspokojivé.